Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Hurma

Ramazan aylarının vazgeçilmez besinlerinden birisi olan hurmanın insan sağlığına faydaları oldukça fazladır. Bu sebeple hurmaya hayat ağacı da denilmektedir. Hurmayı özellikle oruç tutan kişiler veya diyet yapanlar sıklıkla tüketmektedir. Bu anlamda kuruyemistoptan.com sitesinde hurma çeşitleri sizler için bulunmaktadır. Toptan satış işlemleri gerçekleştiren site içerisinde 5'er kilogramlık hurmalardan sizlerde faydalanabilirsiniz.

 Hurma Çeşitleri

 Hurmanın antioksidan görevi görmesi ile beraber kalp tıkanıklığına da iyi geldiği bilinmektedir. Bu anlamda çok büyük faydası olan hurmanın bebeklere de iyi geldiği söylenmektedir. 8. ve 9. aydan itibaren bebeklerinde tüketebileceği hurmaları site içerisinden hurma satın al sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri ile ürünler kısa sürede kargoya verilmekte ve sizlere ulaşmaktadır.

 Site içerisinde hurmanın farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar İran sarı hurması, İran yaş hurması, İran siyah hurması, Medine Meşruk hurması, Medine Mebrum hurmasıKudüs hurması, Sukkari hurması şeklinde site içerisinde hurma kategorisi içerisinde yer almaktadır. Sitede yer alan hurmalar 1. kalite ürünler olup toptan bir şekilde satışı gerçekleşmektedir. Bu nedenler sizler de hurma sipariş ver seçeneği ile istediğiniz hurmaların siparişlerini oluşturabilirsiniz.

 Medine Hurması

 Hurmanın çöl ikliminin görüldüğü yerlerde yetişen bir besin olduğu bilinmektedir. Besleyici bir meyve olarak yetişen hurmalar içerisinde vitamin, mineral ve gıda bileşenleri barındırmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen ürün Medine hurması olmaktadır. Ülkemizde en sık tercih edilen Medine hurması Medine ve çevresinde yetişmektedir. Halkımız tarafından da bu isim ile anılmaktadır.

 Medine hurması site içerisinde Meşruk hurması, Duble Mebrum hurması ve Jumbo Mebrum hurması şeklinde yer almaktadır. Hurmalar 5 kilogramlık paketlerde sayılmaktadır. Bu sayede toptan hurma şeklinde alınan ürünler daha az maliyetli olmaktadır. Bu sayede 1. kalite hurmalar taze bir şekilde sahip olunmaktadır.

 Kudüs Hurması

 Kudüs hurması Medjoul adı ile bilinmektedir. Kaliteli ve lezzetli hurma çeşitlerinden olan Kudüs hurması her yaşta kişinin seveceği bir meyve olmaktadır. Bunun yanı sıra saymakla bitmeyen faydası olmakta ve besleyici değeri oldukça yüksektir. Folik Asit açısından zengin olmasının yanı sıra kalsiyum, magnezyum, fosfor, demir ve sodyum mineralleri ile meyve şekeri açısından da zengin bir besindir.

 Bu anlamda kuruyemistoptan.com sitesinde yer alan hurmanın çeşitlerinden birisi de Kudüs hurmasıdır. Toptan satışlar yapan site içerisinde Kudüs hurma sipariş seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Sitede Kudüs hurması Junior, Lager ve Large + şekillerde satılmaktadır. İstediğini boy paketlerden seçim yaparak Kudüs hurmasının siparişini sizlerde hemen oluşturabilirsiniz.

 Hurmanın Faydaları

 Hurmanın lezzetli olması kadar faydaları da bilinen bir gerçektir. Özellikle hurmayı satın almadan önce içerisindeki bileşenleri n ve faydalarının neler olduğunun bilinmesi gerekir. Hurmanın faydaları şunlardır:

 - Magnezyum içeriğinden dolayı böbreklerin düzenli çalışmasını sağlamaktadır.

 - Yağ yakıcı etkisi vardır. Böylece karaciğer yağlanmasını engeller.

 - Aç bir şekilde yenilir ise bağırsaktaki parazitleri öldürmektedir.

 - Selenyum açısından zengin olan hurmanın kanser hastalıklarını da engellediği bilinmektedir.

 - Faydası saymak ile bitmeyen 1. kalite hurmalara sizlerde kuruyemistoptan.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

 Hurma Fiyatları Nelerdir?

 Site içerisinde hurma kilosu 5 kilogram şeklinde satılmaktadır. Toptan satış yapan firmadan 5 kilogramlık paketler halinde hurmanın çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Fiyatları ise hurmanın çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. İran, Medine ve Kudüs hurmaları şeklinde yer alan ürünler kendi içlerinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Ürünlerin fiyat araştırmalarını kuruyemistoptan.com sitesinden bulabilirsiniz.

 Site içerisinde sipariş vererek kısa sürede ürünlere ulaşabilirsiniz. Uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde hurmalara sahip olmak için site içerisinden hemen siparişlerinizi verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.