Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Toptan Ceviz

 

Toptan ceviz almak istiyorsanız şimdi tam zamanıdır. Kuruyemistoptan.com her boyutta ceviz satıyor. Türkiye'nin her bölgesine gönderiyor. 5'er kilogram olarak satılan bu cevizleri sitenin ceviz sipariş ver kısmından sipariş vererek satın alabilirsiniz.

 

 Cevizin Faydaları

 

 Ceviz bugün hala diyetlerimizde popüler bir kuruyemiş olmaya devam ediyor. Ceviz, antioksidanlar ve omega-3 yağ asitleri bakımından yüksektir ve kolesterol seviyelerini düşürmesiyle de bilinir. Ayrıca bol miktarda bakır, magnezyum, manganez, fosfor, potasyum, demir, çinko, selenyum gibi vitamin ve mineraller ile folat (folik asit) ve E vitamini gibi B kompleksi vitaminleri içerirler.

 

 Ceviz besin açısından en yoğun ağaç kuruyemişidir. Kolesterolü düşürmede iki önemli bileşen olan yüksek miktarda omega-3 yağ asitleri ve bitki sterolleri içerirler. Ceviz ayrıca kalp hastalığına, kansere ve diğer kronik sağlık koşullarına karşı korunmaya yardımcı olan antioksidan özelliklere sahiptir. Ceviz birçok biçimde bulunur: bütün, doğranmış, yarıya bölünmüş veya dilimlenmiş; çiğ veya kavrulmuş ve küçük çerez paketlerinde veya toptan olarak. Cevizi ayrıca birçok şekilde diyetinize ekleyebilir ve farklı şekillerde tüketebilirsiniz.

 

 Toptan Ceviz Alarak Tasarruf Edebilirsiniz

 

 Ceviz toptan satın almanın avantajları, zamandan ve paradan tasarruf edebilmenizdir. Toptan ceviz satın aldığınızda, stokların tükenmesi veya kuruyemişçide yüksek fiyatlar ödemeniz gibi bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Ayrıca bunları perakende mağazaların sunduğundan çok daha düşük fiyatlara almış olursunuz. İyi ve kaliteli aynı zamanda ucuz bir toptancı bulmak zor olabilir. Kuryemistoptan.com ceviz satın al sayfasında hem kaliteli hem de uygun fiyatlı toptan satışlar yapıyor. Ürünler en az 5 kg olarak satılıyor. Ceviz sipariş vermeyi düşünüyorsanız gayet güvenilir bir adrestir.

 

 Cevizi Toptan Satın Almanın Avantajları

 

 Ceviz kilosu oldukça pahalı bir kuruyemiştir. Bunu ucuza getirmek için toptan almak gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Toptan alımlarda birçok avantaj bulunuyor. Ceviz toptan satın almanın birçok avantajı vardır. Kaynak bulma konusunda paradan tasarruf edebilir ve daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. İşte elde edeceğiniz avantajlardan bazıları:

 

 1. Tasarruf edin

 

 Toplu olarak satın alırsanız, daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Ne kadar çok satın alırsanız, o kadar çok tasarruf edebilirsiniz.

 

 2. Daha fazla seçenek

 

 Toplu olarak satın alırken çok çeşitli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. İsteğinize uygun organik birçok türde ceviz bulabilirsiniz. Toptan ürünlerin çeşitliliği çok daha fazladır.

 

 3. Fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

 

 İleride oluşabilecek zamlara karşı korunmuş olursunuz. Toptan ceviz alarak enflasyonun etkilerini de azaltmış olursunuz. Uzun vadede de size tasarruf sağlar.

 

 Toptan Ceviz Satın Almanın Maliyetleri

 

 Ceviz mevsimi kısadır, bu nedenle taze ceviz tedarik etmek istiyorsanız, bunları toptan satın almanız gerekebilir. Büyük marketlerde daha ucuza bulabileceğiniz doğru olsa da, en iyi kaliteyi alacaksanız, toptan ceviz satın almak ekstra paraya değer. Bunun için kuruyemistoptan.com gibi siteleri tercih edebilirsiniz.

 

 Toptan ceviz satın almak istiyorsanız maliyetleri de düşünmeniz gerekiyor. Bunlardan birisi de nakliye ücretidir. Nakliye maliyeti, tedarikçinizin bulunduğu yere göre değişir. Toptan satış yeri eğer bu ücreti kendisi karşılıyorsa bu konuda kendinizi şanslı sayabilirsiniz. 

 

 Tasarrufunuz düşünüldüğünde yine de bu maliyetler pek önemsenecek kadar değil. Ayrıca toptancınız ile aynı şehirde yaşıyorsanız arabanız ile siz dahi gidip alabilirsiniz. Ekstra nakliye, kargolama için bir fiyat ödemenize gerek kalmadan halletmiş olursunuz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.