Filtre
{{ CATEGORY }}
{{ TOTAL }} ürün bulundu
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
Fiyat
{{ FILTER.NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

Toptan Antep Fıstığı

 

Genel olarak, ülkemizin ihracatında çok önemli bir yere sahip olan ve birçok farklı firmanın bünyesinde satışını gerçekleştirilen Antep fıstığı ve çeşitleri çok büyük oranda zengin protein değerlerine sahip olmaktadır. Genelde Şam fıstığı olarak da adlandırılan Antep fıstığı, ağaçgiller familyasının sahip olduğu bir kuruyemiş türü olmaktadır.

 

 Ülkemizde genel olarak tatlıcılık ve çerezcilik alanlarında çok fazla satışı yapılan ve buna bağlı olarak kullanılan Antep fıstığı çeşitleri müşterilere en taze şekilde ulaştırılmalıdır. Genel olarak, eczacılık sektöründe öksürük şuruplarında içerik olarak kullanılan bu kuruyemiş, çok büyük faydaları olan ve protein bakımından da oldukça zengin olan bir üründür.

 

 Antep Fıstığı ve Faydaları

 

 Antep fıstığı; demir, kalori, potasyum, krom, fosfor ve bakımından oldukça zengin olan, bunun yanında B1 vitamini bakımından da oldukça zengin olan bir kuruyemiş türüdür. Antep fıstığının her çeşidi besin değeri bakımından insan sağlığının korunabilmesi için çok büyük faydalar sağlamaktadır. Genel olarak yapılan bilimsel araştırmalarda Antep fıstığı faydaları vücut genelinde, saçlar, göze, ağız, sinir sistemi ve karaciğer gibi organları kapsamaktadır.

 

 Vücut sağlığını korumak için gün içerisinde, mutlaka bir avuç Antep fıstığının tüketilmesi gerekmektedir. İçeriğinde çok büyük oranlarda protein bulunduran ve bunun yanında B1, B2, E ve C vitaminlerini çoğunlukla içeren Antep fıstığı çeşitleri kuruyemistoptan.com sitesi aracılığı ile tüm Türkiye' ye ulaştırılmaktadır.

 

 Antep Fıstığının Çeşitleri

 

 Antep fıstıklarının çeşitleri arasında;

 İç Boz Antep Fıstığı

 

Naturel Antep fıstığı

 

Ana Çatlak Antep fıstığı

 

gibi seçenekler bulunmaktadır. Çeşit bakımından aynı tazeliği koruyan, taze Antep fıstığı ürünleri en kısa sürede müşterilere ulaştırılmaktadır. Online olarak satışı yapılan Antep fıstığı çeşitlerinden toplu olarak satın alma işlemi yapılmakta ve istenilen her çeşitten istenilen oranda satın alma işlemi yapılmaktadır.

 

 Antep Fıstığı Satışı

 

 Online olarak satışı yapılan Antep fıstığı 5'er kiloluk paketlerde toptan satılmaktadır. Online olarak satın alacağınız güvenilir ödeme seçenekleri ile birlikte, toptan Antep fıstığı siparişleri gönderimi yapmaktadır. Türkiye'nin dört bir tarafında gönderilen taze Antep fıstığı ürünleri özenli bir şekilde paketlenip, kargo firmasına güvenli bir şekilde gönderimi yapılacak şekilde teslim edilmektedir. Satışa sunulan Antep fıstığı çeşitleri her çeşit kiloda satışa sunulmaktadır.

 

 Site üzerinde yapılacak olan alışverişler hem güvenli bir ortamda hem de taze sipariş edilen ürünler için yapılmaktadır. Online alışveriş yapacak olan kişiler için Antep fıstığı kilosu 5 'er kiloluk paketler şeklinde satışa sunulmaktadır. Online olarak yapılan alışverişlerde kesintisiz erişim sağlanmakta ve sitede hem Toptan Antep fıstığı fiyat güncellemesi hem de ürün çeşidi güncellemesi yapılmaktadır.

 

 Online Antep Fıstığı Siparişi

 

 Online olarak satış yapılan kuruyemistoptan.com sitesinde tüm kullanıcılara en güvenilir alışveriş seçeneği sağlamaktadır. Sağlıklı bir şekilde satışa sunulan Antep fıstığı, sağlık şartlarına uygun olarak özel bir şekilde paketlenerek müşterilere ulaşmaktadır. Verilen tüm hizmetler, kalite standartlarına göre sunulmaktadır. Online olarak satışı yapılan bütün ürünler gönül rahatlığı ile satın alabilmekte ve sağlıklı bir şekilde tüketilebilmektedir. Online işlemlerde güven son derece önemlidir.

 

 Site, bu konuda kullanıcılarının üyelik oluşturmalarını istemekte ve buna bağlı olarak da üyelik hesapları ile istedikleri ürünleri istedikleri miktarda satın alacaklardır. Online alışveriş yapılan sitede, ürün sayfası içeriğinde bulunan ürünler seçilerek ürün ile ilgili olan tüm özellikler öğrenilmektedir. Aynı şekilde güvenli ödeme seçenekleri ile satın almak istenilen ürünler için de sorunsuz bir şekilde ödeme işlemi yapılması sağlanmaktadır. Siparişler onaylandıktan sonra da kargo ile adresinize güvenli bir biçimde ulaşmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.